Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Best Model Of Turkey birincisi Onur Seyit Yaran kimdir?
Best Model Of Turkey birincisi Onur Seyit Yaran kimdir?
29. Best Model of Turkey birincileri belli oldu. Yarışamada erkeklerde Onur Seyit Yaran, kadınlarda ise Gizem Kayalı birinci oldu. Peki, Onur Seyit Yaran kimdir?
Magazin 12 Ekim 2016 - 15:41

Her yıl düzenlenen Best Model of Turkey’in bu sene 29’uncusu düzenlendi. Best Model Of Turkey’in erkeklerde birincisi Onur Seyit Yaran olurken kadınlarda ise birinci Gizem Kayalı oldu. Peki, Onur Seyit Yaran kimdir?onur-seyit-yaran-kimdir

ONUR SEYİT YARAN KİMDİR?

Best Model of Turkey yarışmasına İstanbul’dan katılan Onur Seyit Yaran 22 yaşında. Hobileri arasında kitap okumak ve spor yapmak olan Yaran, 1.87 cm boyunda ve 78 kilo. İngilizce ve Almanca bilen yakışıklı model, Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor yöneticiliği okuyor. Onur aynı zamanda koyu bir Galatasaray taraftarı ve gelecekte oyunculuk eğitimi alıp ismi duyulan bir aktör olmak istiyor.İLGİLİ HABERGizem Kayalı kimdir? Gizem Kayalı Best Model of Turkey birincisi oldu!Gizem Kayalı kimdir? Gizem Kayalı Best Model of Turkey birincisi oldu!

Son güncelleme: 15:50 - 12.10.2016