Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show Almanya´da izleyicileriyle buluştu
Beyaz Show Almanya´da izleyicileriyle buluştu
Çıktığı Avrupa turnesiyle Beyaz Show'u Avrupalı izleyicinin ayağına taşıyan ünlü şovmen ve sunucu Beyazıt Öztürk, Düsseldorf kentinde sanat camiasının ünlü isimleriyle birlikte, salonu dolduran yaklaşık 3 bin beş 500 davetliyi kahkahaya boğdu.
Magazin 15 Ekim 2016 - 18:14

Düsseldorf’un tanınmış salonlarından Mitsubishi Electric Halle’de gerçekleştirilen Beyaz Show’a sanat camiasının ünlü isimlerinden Demet Akalın, Hakan Altun, Ayla Çelik, Asla Vazgeçmem dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sayışman , Ben Bilmem Eşim Bilir adlı televizyon yarışma programına Dortmund’dan katılan ve ödül kazanan Esra-Sabit Şimsek çifti ve Almanya 2.Ligi ekiplerinden Fortuna Düsseldorf ve A Milli Futbol Takımı’nda forma giyen Kaan Ayhan konuk olarak katıldı. Programda Demet Akalın, Hakan Altun, Ayla Çelik sevilen şarkılarıyla salonu dolduran izleyicileri coştururken, Beyaz da yaptığı esprilerle salonu kahkahaya boğdu.

“ANNEM ÖNCE KIZI BEĞENİYOR, SONRA DA…”

TV stüdyosu formatında gerçekleştirilen ve uzun sohbetlerinde yapıldığı Beyaz Show Programında, bir ara laf döndü dolaştı Beyaz-Ayla Çelik aşkı iddilarına gelince Beyaz, “ben evleneceğimi gazetelerden öğrendim, dedim bu düğüne gideyim artık. Ya bunlar ne derse desin, biz bizi biliyoruz” dedi. Salondan “evlenmeyecek misin?” sorusu sorulduğunda ise Beyaz, “her güne evlenecekmişim gibi başlıyorum, ama olmuyor. Annem zaten önce benim için birisini çok beğeniyor, sonra çok geçmeden dönüyor. Beğendiği kız, işi gereği yanından ayrıldın mı, ne iş yapıyor diye soruyor, bende anlatınca, bu işi yapanla zor deyip vazgeçiyor. Böylece bende evlenemiyorum” diye anlattı izleyicisine. Beyaz, programın son bölümünde Ayla Çelik ile Bağdat adlı şarkıya düet yaptı, salondan adeta alkış seli koptu.

BEYAZ SHOW YAYINI SÜRECEK

Program sırasında Beyaz, “Beyaz Show artık televizyondan yayınlanmayacak diye söylentiler var, bunlar asla doğru değil. Beyaz Show, sizlerin desteği ile yirmi yılını geride bıraktı, sizin bu desteğiniz olduğu sürece kesintiye uğramayacak. Turnenin tamamlanmasının ardından, yeniden televizyon yayınımıza döneceğiz” dedi.

Beyaz Show, Avrupa turnesine bu aksam Viyana’da gösterisiyle devam edecek.

DHA