Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show fragman izle: Beyaz Show bitiyor mu?
Beyaz Show fragman izle: Beyaz Show bitiyor mu?
Kanal D'de cuma günlerine damga vuran talk - show programı Beyaz Show bu akşam sezon finali yapıyor. Sezon finalinin konukları ise haberimizde...
Magazin 27 Mayıs 2016 - 08:18

Aralık 1996’dan bu yana ekranlarda olan ve her hafta eğlencenin tavan yaptığı Beyaz Show 27 Mayıs 2016 tarihli bölümü ile sezon finali yapıyor. Beyaz Show’un bu haftaki konukları ise sizi eğlenceye boğacak.

BEYAZ SHOW’UN KONUKLARI KİMLER?

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı, sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Üç Adam” programı ile Eser Yenerler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Türk pop müziğinin sevilen sesi Murat Boz, modern zaman seyyahı Rikki Roath, Aşk psikoloğu Işıl Evrim Akgün ve yakışıklı model Umut Mirza konuk oluyor.

BEYAZ İSPANYA’YA MI YERLEŞİYOR?

Beyazıt Öztürk hakkında geride bıraktığımız haftalarda Türkiye'yi terk ederek Barselona'ya yerleştiği haberleri ortaya atılmıştı. Uzun bir süre bu konuyla ilgili açıklama yapmayan Beyaz, kendi adını taşıyan şov programında Barselona olayına açıklık getirdi. Kanal D'de dün gece ekrana gelen ‘Beyaz Show'da bu iddiaya göndermede bulunan ünlü şovmen, “Barselona'dan yayınımız devam ediyor. Seyircilerimizin hepsi İspanyol olmasına rağmen dilimizi konuşabiliyorlar” dedi. Yaz tatilinin bir bölümünü Barcelona'da geçireceğini vurgulayan Beyaz, “Barselona'ya yerleşeceğim söyleniyor. Tamamen yalan bir haber. Madrid'e yerleşiyorum. İnsan istendiği yerde durur. Bir yere gitmiyorum. Sadece yaz tatilinde oraya da uğrayacağız” ifadelerini kullandı.