Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show sezon finalinde kimleri konuk ediyor? 27 Mayıs Cuma (İzle)
Beyaz Show sezon finalinde kimleri konuk ediyor? 27 Mayıs Cuma (İzle)
Beyaz Show sezon finali ile veda ediyor programın 20. yılına. Türkiye televizyonlarının en uzun süreli talk show programı Beyaz Show, birbirinden eğlenceli ve farklı konukları ile muhteşem bir sezon kapanış yapacak. Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğu ile ekrana gelecek Beyaz Show sezon finali, konukları ve programın detayları haberimizde.
Magazin 27 Mayıs 2016 - 07:45

Beyaz Show bu akşam sezon finali ile ekrana geliyor. Fenomen programın 20. yılında ünlü komedyen Beyazıt Öztürk ile sezon finalinde birbirinden farklı konukları ile izleyenlerine keyifli anlar yaşatacak. Peki Beyaz Show sezon finalinde kimler konuk olacak? 27 Mayıs Cuma günü 23.30’da sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle ekrana gelecek Beyaz Show sezon finalini haberimizdeki linkten yayın saatinde izleyebilirsiniz.

Beyaz Show Sezon Finali İzle (27 Mayıs Cuma Kanal D)

BEYAZ SHOW SEZON FİNALİ VE KONUKLARI

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı, sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Üç Adam” programı ile Eser Yenerler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Türk pop müziğinin sevilen sesi Murat Boz, Modern zaman seyyahı Rikki Roath, Aşk psikoloğu Işıl Evrim Akgün ve yakışıklı model Umut Mirza konuk oluyor.

BEYAZ SHOW’DAN HANGİ ÜNLÜLER GEÇTİ?

Beyaz Show ilk olarak 6 Aralık 1996’da Kanal D’de başladı. Beyazıt Öztürk, Radyo Klas’ta Gece Tavuğu adlı programla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştı. Daha sonra Number One TV’de webcamla canlı yayında yüzünü göstermeden yaptığı “Beyaz” adlı programda büyük ilgi görür. Bu ilgi ile beraber televizyon programlarına ve stand-up gösterilerine başladı. 1996’da Kanal D başlattığı Beyaz Show, Beyazıt Öztürk’ün tüm ülkede tanınmasını sağlamıştır. İlk programdan konukları ise okan Bayülgen ve Hande Ataizi idi. Beyaz Show’un Kanal D’de gösterdiği başarı ile 2000 yılı Eylül ayında program Star TV’ye geçti. Fakat sadece bir sezon kalarak 2001 yılı Eylül ayında tekrar Kanal D’ye döndü.

Beyaz Show, 2009 yılına kadar devam ettiği programına genellikle dizi ve film oyuncularını konuk olarak aldı. 2009 yılında ise Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’u bitirip Star TV’de bir yarışma programı başlattı. Fakat Beyaz Show’u hayranları Facebook’ta programın tekrar yayına girmesi için kurdukları grup 1.5 milyon kişiyi geçince Beyazıt Öztürk geri dönmek zorunda kaldı. Samantha Fox, Julio Iglesias, Kerim Abdülcabbar, Carmen Electra, Megan Fox, Josh Holloway gibi birçok yabancı ünlü konuk da Beyaz Show’a katıldı.