Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show’un bu haftaki konukları belli oldu! İşte 2 Aralık Cuma yeni bölüm fragmanı
Beyaz Show’un bu haftaki konukları belli oldu! İşte 2 Aralık Cuma yeni bölüm fragmanı
Beyaz Show'un 2 Aralık Cuma günü konukları belli oldu. 21 senedir devam eden ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show, bu sene farklı bir format ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Beyaz Show, bu sezon iki haftada bir yine Cuma akşamları farklı bir şehirde ekranlara gelecek. Peki Beyaz Show'un bu haftaki konukları kim? İşte 2 Aralık Cuma Beyaz Show fragmanı ve konukları...
Magazin 1 Aralık 2016 - 10:14

Beyaz Show, sunuculuğunu ünlü komedyen Beyazıt Öztürk’ün yaptığı 21 senedir devam eden fenomen programın bu haftaki konukları belli oldu. Beyaz Show, bu sezon 15 günde bir olmak üzere her bölüm farklı bir şehirde programı yapacak. İki haftada bir ekrana gelecek programda geçen bölüm Berlin’de yapılmıştı. Beyaz Show’un 18 Kasım Cuma günü konukları; Hakan Altun, Seranay Sarıkaya, Simge Sağın, Ayla Çelik, Eypio, Özge Ulusoy, Esra ve Sabit oldu. Peki bu hafta Beyaz Show’a kimler konuk olacak? İşte haftanın konukları ve 2 Aralık Cuma Beyaz Show fragmanı…

Beyaz Show’un 2 Aralık Cuma günü konukları; güzel şarkıcı Bengü, türkülere ayrı bir hava katan Kubat, yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Murat Dalkılıç, son filmi “Sen benim her şeyimsin” ile herkesi güldürmeyi bir kere daha başaran Tolga Çevik ve ekranların komedi ustalarından Cengiz Bozkurt!

BEYAZ SHOW 21. YILINDA YİNE ZİRVEDEé

Beyaz Show ilk olarak 6 Aralık 1996’da Kanal D’de başladı. Beyazıt Öztürk, Radyo Klas’ta Gece Tavuğu adlı programla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştı. Daha sonra Number One TV’de webcamla canlı yayında yüzünü göstermeden yaptığı “Beyaz” adlı programda büyük ilgi görür. Bu ilgi ile beraber televizyon programlarına ve stand-up gösterilerine başladı. 1996’da Kanal D başlattığı Beyaz Show, Beyazıt Öztürk’ün tüm ülkede tanınmasını sağlamıştır. İlk programdan konukları ise okan Bayülgen ve Hande Ataizi idi. Beyaz Show’un Kanal D’de gösterdiği başarı ile 2000 yılı Eylül ayında program Star TV’ye geçti. Fakat sadece bir sezon kalarak 2001 yılı Eylül ayında tekrar Kanal D’ye döndü. Beyaz Show, 2009 yılına kadar devam ettiği programına genellikle dizi ve film oyuncularını konuk olarak aldı. 2009 yılında ise Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’u bitirip Star TV’de bir yarışma programı başlattı. Fakat Beyaz Show’u hayranları Facebook’ta programın tekrar yayına girmesi için kurdukları grup 1.5 milyon kişiyi geçince Beyazıt Öztürk geri dönmek zorunda kaldı. Samantha Fox, Julio Iglesias, Kerim Abdülcabbar, Carmen Electra, Megan Fox, Josh Holloway gibi birçok yabancı ünlü konuk da Beyaz Show’a katıldı.

İLGİLİ HABERBeyazıt Öztürk: İki ay sonra nişanlanıyorumBeyazıt Öztürk: İki ay sonra nişanlanıyorum