Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz sonunda minder attı
Beyaz sonunda minder attı
Şovmen Beyazıt Öztürk Dedemin Fişi ekibini konuk ettiği gecede hazırlıksız yakalandı.
Magazin 24 Ocak 2016 - 08:16

Programına aldığı telefon sonrası adeta hedef haline getirilen Beyaz, yaşananlara rağmen şov programını yapmaya devam ediyor. Önceki akşam Dedemin Fişi ekibini programında ağırlayan Beyaz, konuk ettiği film ekibi neredeyse tam kadro gelince stüdyoda onları oturtacak yer bulamadı.

Foto: Ekran görüntüsü - Beyaz Show en kalabalık konuklu şovunu yaptı

 

İlk defa bu kadar kalabalık bir ekibi konuk eden Beyaz yere minderler atarak bu sorunu çözmeye çalışınca izleyenler gülme krizine girdi.

Son dönemde yaptıkları başarılı işlerle dikkatleri üzerine çeken Güldür Güldür ekibini neredeyse tam kadro izleme fırsatı veren Dedemin Fişi filmi, hayata yaşam destek ünitesiyle bağlı bir dede ve onun çevresinde yaşanan yer yer komik yer yer de dramatik anları anlatıyor. 

İŞTE BEYAZ’IN KONUKLARI

“Dedemin Fişi” filmiyle “Güldür Güldür Show” ekibi oyuncuları Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Rüştü Atilla, Özge Borak, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Uğur Bilgin, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan, Özlem Tokaslan ve Özgün Aydın Beyaz’ın konuğu oldu.

 

Son güncelleme: 14:08 - 02.02.2016