Reklamsız Sözcü

Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik arasında aşk iddialarını güçlendiren paylaşım

Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik aynı karede.
07:146 Haziran 2016
Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik arasında aşk iddialarını güçlendiren paylaşım
Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik aynı karede.

Beyazıt Öztürk’le birlikte Bağdat adlı şarkıya düet yapan Ayla Çelik, başarılı şovmenle bir süredir görüşüyor. Dostulukları uzun bir süredir devam eden ikili, daha önce Türkan adlı şarkıda düet yapmak istemiş ancak sonrasında şarkıyı Demet Akalın’a vermeleri sonucu bu proje askıya alınmış. İkili ancak uzun bir aradan sonra Bağdat şarkısında bir araya gelmiş.

 

Ayla Çelik verdiği bir röportajda, şarkının klibinde ekranlara yansıyan bakışmalar cilveleşmeler dedikoduları alevlendirecek” sorusu üzerine esprili bir şekilde “Yapacak bir şey yok. En son gelip annemden isteyecek beni. Milletin ağzını kapatacağız” yanıtını vermişti. İkili arasındaki bu samimiyet, önceki akşam da devam etti.

beyaz-ic

Boğaz'da kiraladığı teknede sanatçı dostlarıyla birlikte eğlenen Beyazıt Öztürk'ü “Bağdat” şarkısında düet yaptığı Ayla Çelik de yalnız bırakmadı. Barış Arduç, Gupse Özay, Betül Demir ve Demet Akbağ gibi ünlü isimlerin yer aldığı partide, aralarında aşk dedikoduları da çıkan Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk'ün birlikte fotoğraf paylaşmaları, bu söylentileri artırdı.

Son güncelleme: 09:5806.06.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp