Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 11. bölüm fragmanı izle (1 Aralık)
Bir Garip Aşk 11. bölüm fragmanı izle (1 Aralık)
Bir Garip Aşk 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Khushi ile Arnav arasındaki nefret yerini tuhaf duygulara bırakmaya başlamıştır.
Magazin 1 Aralık 2016 - 15:08

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Arnav bayılmak üzere olan Khushi'yi son anda yakalar. İkili arasındaki nefret yerini tuhaf duygulara bırakmaya başlamıştır. Manaroma, Akash'ın seçimleri konusunda endişelenirken Devyani de Lavanya'yı torunundan uzaklaştırmak ister.

Khushi'nin uzun süre ayakta hareketsiz kaldığını gören Arnav, onun bayılacağını anlayınca hemen yakalar. İkili uzun süre birbirlerine baksalar da tek laf etmez. Manaroma, Khushi ile birlikte gelen Payal'in oğlu Akash'ın etrafında çok fazla dolaşmasını istemez. Shyam ise Anjali'ye verdiği sözü yerine getirmek için işlerinin olduğunu söyleyerek halanın yanından ayrılır. Eve döndüklerinde Payal, Khushi ile Akash hakkındaki düşüncelerini paylaşır. Devyani ise Arnav'ı Lavanya'dan uzak durması konusunda bir kez daha uyaracaktır. Ertesi gün Khushi, Arnav'ın ofisine gitmek zorunda kalır. Ofiste neler olacak? Arnav ve Khushi bir kez daha karşılaşacak mı?
Arnav, onu yeniden işe alacak mı?

BİR GARİP AŞK 11. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Garip Aşk’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BİR GARİP AŞK 11. BÖLÜM