Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 3. bölüm fragmanı izle (23 Kasım)
Bir Garip Aşk 3. bölüm fragmanı izle (23 Kasım)
Bir Garip Aşk 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Khushi'yi büyük bir sürpriz bekliyor.
Magazin 23 Kasım 2016 - 09:47

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Khushi yaptığı bir hata yüzünden halasını kızdırır. Ancak Khushi'nin asıl sorunu Arnav'a olan borcunu ödemektir. Shyam sayesinde bir işe girmeye çalışan Khushi burada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

Halasının kendisine verdiği adresi karıştıran Khushi, Arnav'ın evine gidince olaylar karışır. Khushi'nin kendisini evin hizmetçisi sanması sonucu ona kızan Manaroma'nın kötü bir planı vardır. Diğer yandan Arnav'a ödemesi gereken 5 bin rupi Khushi'nin rüyalarına girmeye başlamıştır. Shyam'ın sayesinde avukatlık bürosuna iş görüşmesine giden Khushi, Arnav'ın sevgilisi Lavanya'nın asistanı olmaya çalışmaktadır. Magazin programlarında Arnav'ın gizemli sevgilisinin konuşulduğunu gören büyükanne ise onun kim olduğunu araştırmaya başlar. Khushi işe kabul edilecek mi? Arnav ve Khsuhi arasında neler yaşanacak?

BİR GARİP AŞK 3. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Garip Aşk’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BİR GARİP AŞK 3. BÖLÜM