Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 7. bölüm fragmanı izle (27 Kasım)
Bir Garip Aşk 7. bölüm fragmanı izle (27 Kasım)
Bir Garip Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde bakalım Arnav ile Khushi arasında neler yaşanacak.
Magazin 27 Kasım 2016 - 14:19

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde takvim çekimleri için ofise gelen ünlü manken Lisa yüzünden başı derde giren Khushi, kimse durumu fark etmeden sorunu çözmeye çalışsa da başarılı olamaz. Lisa bu sorun yüzünden ofisi terk edince yeni bir manken aramaya başlayan Arnav'ın aklına parlak bir fikir gelir.

Arnav, Khushi'ye zor görevler vererek onu bir an önce pes ettirmek için elinden geleni yapmaktadır. Khushi'nin ofisteki üçüncü gününde Hindistan'ın dünyaca ünlü mankenlerinden biri olan Lisa takvim çekimleri için şirkete gelir. Lisa güzelliği kadar eşyalarına gösterdiği önem ile de çalışanları şaşkına çevirir. Durumu fark eden Arnav, Khushi'den çekimler bitene kadar Lisa'nın kürküne göz kulak olmasını ister. Ancak Lavanya'nın asistanları Khushi'yi zor duruma düşürmek için tehlikeli bir plan yapar. Khsuhi kürkü koruyabilecek mi? Arnav niçin Khushi'den Lisa'nın elbiselerini giymesini isteyecek?

BİR GARİP AŞK 7. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Garip Aşk’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BİR GARİP AŞK 7. BÖLÜM