Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 8. bölüm fragmanı izle (28 Kasım)
Bir Garip Aşk 8. bölüm fragmanı izle (28 Kasım)
Bir Garip Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Arnav Khushi'yi kurtarıyor.
Magazin 28 Kasım 2016 - 11:13

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Khushi, Arnav'ın kendisine verdiği görevi yerine getirirken hesapta olmayan şeylerle karşılaşır. Durumu saatler sonra fark eden Arnav son anda onu kurtarmayı başarsa da Gupta ailesinin öfkesi dinmemiştir. Khushi, Arnav ile ilgili önemli bir karar alır.

Payal'den gelen telefonun ardından ailesinin Khushi'den haber alamadığını öğrenen Arnav telaşla evden çıkar. Khushi'nin yanına gittiğinde onun baygın bir şekilde yattığını gören Arnav, onu hemen evine götürür. Anjali, Khushi'nin durumunu sormak için Payal'i aradığında onun öfkesiyle karşılaşır. Diğer yandan Lavanya ile Arnav arasındaki ilişkiyi bitirmek isteyen Devyani'nin bir planı vardır. Khushi kendine geldiğinde Arnav hakkında nasıl bir karar alacak? Devyani yaptığı plan için kimden yardım isteyecek?
Arnav, onu yeniden işe alacak mı?

BİR GARİP AŞK 8. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Garip Aşk'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BİR GARİP AŞK 8. BÖLÜM