Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir yastıkta 40 yılı devirdiler
Bir yastıkta 40 yılı devirdiler
Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Bir Yastıkta Kırk Yıl’ etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.
Magazin 18 Şubat 2016 - 00:02

İSTANBUL'da Bakırköy Belediyesi tarafından Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi'nde düzenlenen ‘Bir Yastıkta Kırk Yıl' etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nun da katıldığı etkinlikte en az 40 yıllık evli çiftlerin yine Bakırköylü büyüklerin söylediği şarkılar eşliğindeki dansları büyük alkış aldı. Dr. Bülent Kerimoğlu da dans eden çiftleri harika performanslarından dolayı dakikalarca ayakta alkışladı. Kerimoğlu, salonda bulunan en az 40 yıllık evli çiftlere günün anısına ‘bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var' atasözüne uygun olarak kahve fincanı hediye etti.

Valsleriyle büyülediler!

FASL-I MUHABBET KOROSU BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Salonu tıka basa dolduran Bakırköylüler, Şef Şükrü Öztaş yönetimindeki Fasl-ı Muhabbet Türk Sanat Müziği Korosu'nun söylediği şarkılara eşlik ederek dev bir koro oluşturdular.