Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Birce Akalay’dan Şemdinli tepkisi
Birce Akalay’dan Şemdinli tepkisi
Şemdinli'deki hain saldırıya ünlü oyuncu Birce Akalay da tepki gösterdi.
Magazin 9 Ekim 2016 - 16:01

PKK’lı teröristler Şemdinli’deki Durak Karakolu’na bombalı araçla saldırı düzenlendi. Hain saldırıda 10 asker şehit oldu, sekiz vatandaş da hayatını kaybetti. Bu acı gelişme bir anda tüm ülkeyi yasa boğdu. Hayatını kaybedenler için birlik olan herkes, sosyal medyada da acı haberlere tepki gösterdi. Ünlü oyuncu Birce Akalay da paylaşımıyla duygulandırdı.

Bugün acı haber Hakkari’den geldi. Şemdinli ilçesindeki Durak Karakolu'na PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla saldırı düzenlendi. Toplamda 18 kişinin hayatını kaybettiği hain saldırıya tepki gösterenlerden biri de Birce Akalay oldu. Türk bayrağı fotoğrafı paylaşan Akalay, “Kaskatı olduk..Bir kaya gibi kaskatı.
Şehit haberleri mermi gibi geçiyor içimizden ve biz hiç vurulmamışcasına yaşamaya devam ediyoruz..Bence sadece yaşamak uğruna bu hayata peşkeş çektiğimiz insanlığımızın ağzını çöp poşeti gibi büzüp bir konteynıra bırakma vaktimiz geldi de geçti” notunu düştü.