Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Birlikte olduğum erkek arkadaşlarım…
Birlikte olduğum erkek arkadaşlarım…
Sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü sunucu Burcu Esmersoy oldu.
Magazin 24 Şubat 2016 - 21:15

‘Elin Oğlu' adlı Talk Show programıyla izleyiciyle buluşan Burcu Esmersoy, Younow takipçilerinin ve Emre Saygı'nın sorularını yanıtladı.

  

Çocuk sahibi olduğu takdirde nasıl bir anne olabileceği ile ilgili olarak yöneltilen soruya Burcu Esmersoy “Korumacı bir anne olurdum. Mesela okulda çocuğumu üzen bir çocuk olursa yaşına bakmadan yanına gidip ‘Sen benim çocuğumu nasıl üzersin?' derdim. Sanırım sonra da o çocuğun annesi gelirdi. Benim yapım böyle. Çevremdeki insanlara karşı çok korumacıyım. Çocuğum içinse adeta kaplan kesilirdim. Bunun için hem kendi hem de çocuğum adına çok korkuyorum. Mesela erkek çocuğum olursa, büyük bir ihtimalle çok haylaz ve fırlama olurdu. Kavgada eder, yaramazlık yapardı. Kız çocuğum olursa o daha da kötü. Çünkü ben her şeyi biliyorum. Anne ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum derse, gitmeyeceğini de iyi biliyorum. O kadar zor bir şey ki” dedi.