Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Birlikte oynamaya yeşil ışık
Birlikte oynamaya yeşil ışık
Yaz başında hayatlarını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, ısrarla aynı projede yer almayacaklarını söylüyordu. Sinem Kobal, önceki akşam katıldıkları bir etkinlikte “Projeleri değerlendiriyoruz” diyerek birlikte oynamaya sıcak baktıklarını itiraf etti.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 27 Ekim 2016 - 06:05

Anadolu Efes Spor Kulübü'nün meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için gerçekleştirdiği Pembe Top Sahada projesinin bu yılki gönüllü destekçisi Sinem Kobal oldu. Önceki akşam Anadolu Efes ile CSKA Moskova arasında oynanan basketbol karşılaşmasında hava atışını pembe topla yapan Sinem Kobal'ı eşi Kenan İmirzalıoğlu da yalnız bırakmadı.

12

PROJE ARIYORUZ

Gösteri maçını el ele, göz göze izleyen çift, evliliklerinin çok iyi gittiğini söyledi. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ile sık sık aynı projede yer alacağı söylenen Kobal, iddialar hakkında ilk kez konuştu. “Evet bazı projeler geliyor. Biz de ince eleyip sık dokuyoruz. İzleyici ve kendimiz için en iyisi neyse onu seçmeye özen gösteriyoruz” diyerek bir projede birlikte rol alacaklarını açıkladı.

13

BEN DE BASKETBOL OYNADIM

Maçta hava atışını yapan Sinem Kobal, “Meme kanserinin önemine erkek basketbol takımları arasında oynanan bir maçta vurgu yapılması çok önemli. Kitlelerin izlediği spor müsabakaları farkındalığı arttırıyor. Küçükken ben de basketbol oynadım ama sonra bıraktım” dedi.

Son güncelleme: 06:06 - 27.10.2016