Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 2. bölüm fragmanı: Bizim Hikaye’de Fikri’nin kayboluşu işleri karıştıracak!
Bizim Hikaye 2. bölüm fragmanı: Bizim Hikaye’de Fikri’nin kayboluşu işleri karıştıracak!
İlk bölümüyle adından söz ettiren Fox TV dizisi Bizim Hikaye'nin 2. bölümü için kısa bir süre kaldı. Bizim Hikaye ikinci bölümde neler olacak? Shameless uyarlaması olan Bizim Hikaye'de işler karışıyor, Fikri'nin kayboluşuyla aile paniğe sürükleniyor, işte Bizim Hikaye'nin 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüme ait fotoğraflar...
Magazin 19 Eylül 2017 - 13:36

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ekrana gelen Shameless uyarlaması Bizim Hikaye’de ikinci bölüme dair detaylar merak ediliyor. Perşembe günü yayınlanacak olan Bizim Hikaye 2. bölümün ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Bizim Hikaye’de Fikri'nin maaş günü ortadan kaybolması tüm ailede panik yaratacak ve her yerde Fikri'yi aramaya başlayacaklar. Fikri'nin kaybolması Barış ve Filiz'i Yunanistan'da sonlanacak maceralı bir yolculuğa sürükleyecek.

BİZİM HİKAYE 2. BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Rahmet'i evinde kızıyla yakalayan Haşim sinirini Fikri'den çıkartır. Fikri ise yediği dayağın acısını karşısına ilk çıkan Hikmet'e kafa atarak çıkartır. Bu olaya şahit olan Barış müdahale etmek istese de Filiz engeller. Barış'ın Filiz'in yaşamını kolaylaştırmak için kendince bulduğu çözüm olayların daha da karışmasına sebep olur.

bizim-hikaye-ic-2

Fikri'nin maaş günü ortadan kaybolması tüm ailede panik yaratır ve her yerde Fikri'yi aramaya başlarlar. Fikri'nin kaybolması Barış ve Filiz'i Yunanistan'da sonlanacak maceralı bir yolculuğa sürükler. İstanbul'a dönüşlerinde Barış Filiz'le arasını düzeltmeye çalışırken, Cemil de Filiz'i polis gecesine davet eder.
Filiz'in yokluğunda İsmet'e bakan Şeyma'nın bir anlık dalgınlığı tüm korkularıyla yüzleşmesine sebep olur. Elibolların evini idare etme işi Tülay'a kalırken, Fikret tehlikeli deneyleriyle evdeki herkesi uğraştırır. Haşim'in yaptıklarına rağmen Rahmet'in Müjde'ye ders vermeye devam etmesi aralarında yeni heyecanların oluşmasına neden olur.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.