Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 3. bölüm fragmanı: Bizim Hikaye’de Barış’tan Filiz’e kıskançlık mesajları…
Bizim Hikaye 3. bölüm fragmanı: Bizim Hikaye’de Barış’tan Filiz’e kıskançlık mesajları…
Shameless'ın farklı bir uyarlaması olan Bizim Hikaye'de Filiz'le Barış'ın yakınlığının artması ailenin en önemli konularından biri haline geliyor. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer detay ise Fikri'nin para için her şeyi yapabileceği gerçeği... İşte Bizim Hikaye'nin 3. bölümüne dair detaylar...
Magazin 27 Eylül 2017 - 11:33

Bizim Hikaye’nin 3. bölümü için kısa bir süre kaldı. Bizim Hikaye dizisinin en çarpıcı detaylarından olan Barış ile Filiz’in ilişkisinde adım adım ilerleme kat ediliyor, Barış’ın Filiz konusundaki tatlı ısrarı sürerken Filiz’in de Barış’a karşı boş olmadığı seziliyor. Bizim Hikaye’nin geçtiğimiz günlerde yayınlanan 3. bölüm 1. tanıtımının ardından 3. bölüm 2. tanıtımı da yayınlandı. Bizim Hikaye’nin hem güldüren hem de dram dolu sahneleriyle hüzünlü anlar yaşatan yeni bölümüyle ilgili ayrıntılar…

BİZİM HİKAYE 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Barış, sürekli yaptıklarıyla Filiz’in kalbine girmeye çalışırken Filiz henüz bir ilişkiye hazır değildir. Filiz’in Cemil’le birlikte polis gecesine gitmesi Barış’ı kıskandırırken, Cemil'e de Filiz’e olan hislerini anlatma fırsatı verir. İki erkeğin arasında kalan Filiz için tercih yapma vakti gelmiştir.

İyiden iyiye Şeyma’nın evine yerleşen Fikri için ekmek elden su gölden yeni bir hayat başlamıştır. Fikri Şeyma’nın korkularını kullanarak evde kalırken, Müjde durumdan ne kadar rahatsız olsa da annesi için susar. Halasına ait maaş kartını kaybeden Fikri, kartı geri alabilmek için yeni bir tezgah kurmaya çalışır, beceremeyince de çocuklarını ve Tülay'ı bu yalana ortak eder. Bütün aile bu durumu çözmeye çalışırken işler daha da karışır. Rahmet’in matematik dehasını kullanarak para kazanma yöntemi bulan Müjde, ona başkalarının yerine sınava girmesini teklif eder. Hem kızdan hem de para kazanma fikrinden etkilenen Rahmet teklifi kabul eder ve o da Hikmet’in platonik aşkına çare bulabilmek için Müjde’den yardım ister. Müjde’nin çözümü hem Hikmet’in hem Rahmet’in başına iş açacaktır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.