Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 4. bölüm fragmanı: Kiraz çocuk kaçırınca işler karışıyor!
Bizim Hikaye 4. bölüm fragmanı: Kiraz çocuk kaçırınca işler karışıyor!
Bizim Hikaye'nin yeni bölümünde ne olacak? Filiz odaya girdiğinde hiç tanımadığı bir çocuğun Kiraz'ın yanında olduğunu görüyor, çocuğun nereden geldiğini öğrendiğinde ise işler çok daha karışıyor. Evde işler karışırken Fikri'nin ise bambaşka dertleri var. İşte Bizim Hikaye 3. bölüm ayrıntıları ve Bizim Hikaye 4. bölüm birinci fragmanı...
Magazin 29 Eylül 2017 - 09:21

Bizim Hikaye dün akşam yayınlanan 3. bölümüyle yine izleyiciyi ekran başına topladı. Bizim Hikaye’nin 3. bölümünün tamamlanmasının ardından dizi tutkunlarının merakla beklediği Bizim Hikaye 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye 4. bölümde çocuk kaçırma telaşı yaşanacak. Tüm yaşanan olayların yanında Filiz’le Barış’ın sarılması da dikkat çeken detaylardan biri olarak göze çarpıyor…

 

BİZİM HİKAYE’NİN 3. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Barış, sürekli yaptıklarıyla Filiz’in kalbine girmeye çalışırken Filiz henüz bir ilişkiye hazır değildir. Filiz’in Cemil’le birlikte polis gecesine gitmesi Barış’ı kıskandırırken, Cemil'e de Filiz’e olan hislerini anlatma fırsatı verir. İki erkeğin arasında kalan Filiz için tercih yapma vakti gelmiştir.

İyiden iyiye Şeyma’nın evine yerleşen Fikri için ekmek elden su gölden yeni bir hayat başlamıştır. Fikri Şeyma’nın korkularını kullanarak evde kalırken, Müjde durumdan ne kadar rahatsız olsa da annesi için susar. Halasına ait maaş kartını kaybeden Fikri, kartı geri alabilmek için yeni bir tezgah kurmaya çalışır, beceremeyince de çocuklarını ve Tülay'ı bu yalana ortak eder. Bütün aile bu durumu çözmeye çalışırken işler daha da karışır. Rahmet’in matematik dehasını kullanarak para kazanma yöntemi bulan Müjde, ona başkalarının yerine sınava girmesini teklif eder. Hem kızdan hem de para kazanma fikrinden etkilenen Rahmet teklifi kabul eder ve o da Hikmet’in platonik aşkına çare bulabilmek için Müjde’den yardım ister. Müjde’nin çözümü hem Hikmet’in hem Rahmet’in başına iş açacaktır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.