Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye oyuncuları çok konuşulacak! Bizim Hikaye ne zaman başlıyor? 2. tanıtımı geldi
Bizim Hikaye oyuncuları çok konuşulacak! Bizim Hikaye ne zaman başlıyor? 2. tanıtımı geldi
Hazal Kaya gibi popüler oyuncuların rol alacağı Bizim Hikaye ilk bölümü ile önümüzdeki hafta ekrana gelecek. Dizinin oyuncu kadrosu kadar konusu da ilgi çekiyor. Aile bağlarını hikayeleştiren dizi aşk sahnelerinin de sinyallerini verdi. Dizinin 2. tanıtımı da yayınlandı. İşte Bizim Hikaye oyuncuları hakkında bilmeniz gerekenler...
Magazin 7 Eylül 2017 - 10:51

Yapımcılığını MED Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli'nin oturduğu ‘'Bizim Hikaye'' dizisi, 14 Eylül Perşembe günü saat 20.00'de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Bizim Hikaye oyuncuları
hazalkaya

Çekimleri İstanbul'da devam eden dizinin oyunu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Bizim Hikaye 2. tanıtım filmi geldi


Bizim Hikaye ne zaman başlayacak?

14 Eylül Perşembe günü ekrana gelecek olan dizi, altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin btrajikomik hikayesini anlatacak. Baba Fikret'in (Reha Özcan) sorumsuzluğu sebebiyle, çocukların en büyüğü Filiz (Hazal Kaya) ise kardeşlerini bir şekilde okutma ve geçindirme derdinde. Filiz, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken, birden hayatına yakışıklı ve
karizmatik Barış (Burak Deniz) girecek. Hem Filiz'in kalbini kazanıp, hem ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Aile zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri sızlatan olaylar yaşayacak. Her ne olursa olsun her türlü zorluğun üstesinden gelecek bu ailenin hikayesi için şimdiden nefesler tutuldu.

bizim-hikaye
Son güncelleme: 14:31 - 08.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.