Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye’nin konusu ne, oyuncuları kimler? Burak Deniz’i nereden tanıyoruz?
Bizim Hikaye’nin konusu ne, oyuncuları kimler? Burak Deniz’i nereden tanıyoruz?
Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda ekrana gelmeye devam ediyor, bu sezon yeni başlayan Bizim Hikaye dizisi 5. bölümüne ulaştı. Bizim Hikaye dizisinin oyuncuları ve konusu da diziyi izlemeye yeni başlayanlar tarafından merak ediliyor. Hazal Kaya ile Burak Deniz dizinin başrolünde... Aynı zamanda dizide Hazal Kaya'nın kardeşi rolünde genç isimler de rol alıyor. Bizim Hikaye oyuncuları kimler?
Magazin 12 Ekim 2017 - 15:50

Bizim Hikaye’nin yeni bölümü merakla beklenirken Bizim Hikaye dizisinin konusu ve oyuncuları da izleyiciler tarafından inceleniyor. Bizim Hikaye’nin oyuncu kadrosunda kimler var? Bizim Hikaye’de hangi karakter kimi tesmil ediyor. Shameless uyarlaması olan Bizim Hikaye’nin yeni bölümünde Fikri’nin ölüm korkusuyla değişmesi dikkat çekiyor. İşte Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm tanıtımı ve ayrıntılar…

BİZİM HİKAYE OYUNCULARI KİMLER?

İşte yeni dizi Bizim Hikaye’nin oyuncu kadrosu…

Bizim Hikaye dizisinin kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

 

FİLİZ  (HAZAL KAYA)

1997 yılında anne babası ayrılmıştır. Aynı zamanda Hazal Kaya’nın 7 yaşında baleye başladığı yıldır. Anne ve babası ayrıldıktan sonra annesiyle yaşamaya başladı.

Lisede eğitim hayatına devam ederken Cola Turka’nın reklam yüzü olmuştur. Henüz lisedeyken katalog çekimlerine ve bazı ajanslara başvuruda bulunmuştur.

hazalkaya

BARIŞ (BURAK DENİZ)

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Burak Deniz, 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizide Onur karakterini canlandırırken,Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı.
2012 yılında “Sultan” dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak,Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı.

burak-deniz- KİMDİR

FİKRİ (REHA ÖZCAN)

Reha Özcan 5 Temmuz 1965 yılında Bingöl'de doğdu. Serhat Özcan'ın kardeşidir. Kartal Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, lisans eğitimini, 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde tamamladı. Profesyonel tiyatro hayatına, 1987 de Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda başladı.

reha-ozcan- kimdir

Yağızcan Konyalı (Rahmet)

Rahmet lise son sınıf öğrencisidir. Derslerinde çok başarılı, zeki ve atak bir gençtir. Ancak okul başarısı onun için fazla bir şey ifade etmez. Okulu ve arkadaş çevresini para kazanmak için kullanır. Kimi zaman arkadaşlarının yerine sınava girerek kimi zaman da özel ders vererek evin geçimine katkı sağlar. Derinliği ve algısı yüksek bir gençtir.
Zekasını ve yeteneğini ciddiye almaz, ablası Filiz böyle giderse ‘harcanacağından' korkar.

Ablasına her konuda destek olur, kardeşlerine düşkün ve korumacıdır. Annesine ise terk edip gittiği için kızgındır.

bizim-hikaye-oyuncuları

Nejat Uygur (Hikmet)

Hikmet lise öğrencisidir. İçe kapalı, duygulu ve utangaç bir çocuktur. Okuldan arta kalan zamanlarında markette çalışıp eve katkı sağlar. Annesine en çok benzeyen o olduğu için Babalarının hiddetinden nasibini en çok o alır ve sürekli onun sataşmalarına maruz kalır.

Market sahibinin genç karısı Esra'ya aşıktır. Bu aşkın platonik mi kalacağı yoksa Hikmet'in harekete mi geçeceği belirsizdir.

Kendine güvenmez, fiziki görünümünü beğenmez, içine kapalı ve sessizdir.

bizim-hikaye-oyuncuları

Zeynep Selimoğlu (Kiraz)

Kiraz ortaokul öğrencisidir. Yaşından daha büyük bir olgunluktadır. Duyarlı ve iyi niyetlidir. Ev işlerinde ve küçük kardeşlerinin bakımında ablasına yardım eder.

Diğer kardeşlerinin aksine babasına düşkündür, ona her zaman şefkatle ve sevgiyle yaklaşır. Fikri için de Kiraz'ın yeri ayrıdır, kendisini bir tek onun sevdiğine inanır.

bizim-hikaye-oyuncuları

Alp Akar (Fikret)
Fikret ortaokul öğrencisidir. Haylaz ve hareketlidir. Sokağın en haşarı çocuğudur. Elinden mançukası eksik olmaz. Kendinden yaşça büyük serseri çocuklara özenir. Duygularını belli etmeyen, kapalı bir çocuktur. Babasına karşı o da ilgisizdir. Kendine rol model olarak abilerini alır. O da diğerleri gibi zor hayatlarının farkındadır.
bizim-hikaye-oyuncuları

Ömer Sevgi (İsmet)
Evin en küçük erkek çocuğudur. Sessiz sakin ve uyumlu bir çocuktur. Sıradışı görünümlüdür. Babası yakışıklı İsmet’in oyuncu olup kendisini bu hayattan kurtaracağını düşünür.

Evin en küçüğü olduğu için anne ihtiyacı en yüksek olandır ve ailenin annesi eve geldiğinde diğer çocuklar kadını reddetse de ilk o “anne” der.
bizim-hikaye-oyuncuları

 

Son güncelleme: 16:01 - 12.10.2017

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)