Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Blac Chyna ve Rob Kardashian’ın bebeğinin 600 binden fazla takipçisi var
Blac Chyna ve Rob Kardashian’ın bebeğinin 600 binden fazla takipçisi var
Rob Kardashian ve Blac Cyhna'nın bebekleri Dream'in sosyal medya hesabındaki takipçisi, birçok ünlünün takipçisinden daha fazla....
Burcu ÖZEN
Magazin 23 Kasım 2016 - 08:40

Kardashian ailesinin erkek üyesi Rob Kardashian, psikolojik sarsıntılarını model Blac Chyna ile atlatmıştı. Chyna ilk zamanlarda istenmeyen gelin ilan edilse de, Rob’tan hamile kalarak kendisini kabullendirmişti. Ancak sular duruldu ve Rob ile Blac bebeklerini geçen hafta kucaklarına aldı. Dream(rüya) adı verilen bebeğin şimdiden Instagramda 600 binden fazla takipçisi var!

BEBEĞE 600 BİN TAKİPÇİ

dream

Rapçi Tyga’nın eski nişanlısı ve çocuğunun annesi olan Blac, aynı zamanda Kim Kardashian’ın da en iyi arkadaşlarındandı… Ancak Tyga ile ayrılınca aileden uzaklaşan Blac, Kim Kardashian’ın üvey kardeşi Kylie’nin Tyga ile aşk yaşamaya başlamasıyla, Black ve Kardashianlar’ın arası iyice açılmıştı. Blac de bombayı, Rob Kardashian’la birlikte olarak patlattı!

dreamic

Geçen hafta doğum yapan Blac’in doğumuna Anne Kardashian Chris de girdi. Dream adı verilen bebeği Kylie Jenner de Snapchat’inden paylaşarak, aradaki düşmanlığın ortadan kalktığını gösterdi. Doğar doğmaz sosyal medya hesabı açılan bebeğin takipçi sayısı ise birçok ünlüden fazla…

İLGİLİ HABERKylie Jenner ile Tyga'dan cesur pozlarKylie Jenner ile Tyga’dan cesur pozlar

Son güncelleme: 12:28 - 23.11.2016