Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 11. bölüm fragmanı izle: Aslı iyileşecek mi?
Bodrum Masalı 11. bölüm fragmanı izle: Aslı iyileşecek mi?
Bodrum Masalı 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Aslı hastaneye kaldırılırken Ateş ise tüm yaşananların sorumlusunun kendisi olduğunu düşünüyor.
Magazin 1 Kasım 2016 - 11:50

Kanal D’nin ve ekranların beğeniyle izlenen dizisi Bodrum Masalı’nın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Aslı’nın zehirlenmesi ile birlikte ortalık karışıyor. Ateş yaşananların sorumlusu olarak kendisini görürken Aslı’nın babası ise Ateş’e saldırıyor. Bakalım Aslı iyileşecek mi?

Bodrum Masalı 11. bölümü ile 6 Kasım Pazar akşamı Kanal D ekranlarında…

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ateş, Cahit'in şantaj için kullandığı belge ve fotoğrafların bulunduğu hard diski almak için uğraşırken, yakalanma riski ile burun buruna gelir. Cahit, Ateş'i affetmeyecektir bu kez. Her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Alara'yı da evden kovar.

Cenk'in, Su'ya çok kritik bir anda yardımcı olması Kelebek'i rahatsız eder. İpek, ona olan duygularını Kelebek'e açıklar. Evren, Yıldız'la arasını düzeltmek için her yolu deneyecektir. Bu uğurda kimseyi kullanmaktan çekinmeyecektir. Faryalı ise tüm samimiyetiyle Yıldız'a yardımcı olmaya çalışmaktadır. Evren'e kızgın olan Gözde ise Yıldız'a gerçekleri söylemekle söylememek arasında kalır. Ateş ve Aslı duygusal bir gece geçirirler ama o tatlı saatler fazla uzun sürmeyecektir.