Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 2. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş babasını yakacak mı?
Bodrum Masalı 2. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş babasını yakacak mı?
Bodrum Masalı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Evren'i Gözde'nin evinden çıkarken gören Ateş, babasından hesap soruyor.
Magazin 23 Ağustos 2016 - 10:50

Kanal D’nin geniş kadrosu ile ekranlara damga vurması beklenen Bodrum Masalı’nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Gözde ile Evren’in yasak aşkı gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Ateş babasını Gözde’nin evinden çıkarken görüyor ve ondan hesap soruyor. Öte yandan Faryalı Yıldız’la yüzleşiyor ve ona öfkesini kusuyor.

 

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çok zengin bir hayat yaşarken, ailenin babası Evren'in hırsı yüzünden iflasa sürüklenen Ergüven ailesi, bir gün içinde yoksullukla tanışır. Evren, Yıldız ve çocukları Ateş ile Su Ergüven için tek çıkış yolu, Bodrum'a dönmek ve yıllar önce hayata başladıkları oteli işleterek, her şeye baştan başlamaktır.

Yıldız gençlik aşkı Faryalı ile yıllar sonra karşılaşırken, Ateş ve Su da zengin sevgililerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Alıştıkları zengin yaşamı geride bırakan Ergüvenler, parasızlıkla ve Bodrum'un bilmedikleri yeni bir yüzü ile tanışırlar. Evren'in gizli metresi Gözde'nin tam karşılarındaki eve yerleşmesi aile için yeni bir tehdit olacaktır.