Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 3. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş ve Kelebek’in iş birliği
Bodrum Masalı 3. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş ve Kelebek’in iş birliği
Bodrum Masalı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş ailesini ve kendisini kurtarmak için plan yapıyor.
Magazin 28 Ağustos 2016 - 15:46

Kanal D’nin yeni başlayan ve reytinglerde oldukça iyi sıralarda yer alan dizisi Bodrum Masalı’nın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş, Cahit Bey’in karşısına dikilerek ailesinin otelini ve babasını kurtaracağını söylüyor. Kendisine yapılan para teklifini ise elinin tersiyle bir kenara itiyor fakat Kelebek’le birlikte bir plana hazırlanıyor. Öte yandan Yıldız ise Gözde’den şüpheleniyor ve ondan hesap sormaya gidiyor. Evren ise kaçak bir şekilde ortalıkta dolaşıyor.

 

Bodrum Masalı 3. bölümüyle 1 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Evren, Yıldız'ın haberi olmadan, yaptığı yolsuzlukları gizleme çabası içindedir. Durum ortaya çıkarsa hem Yıldız'ı kaybetme hem de hapse girme riski ile karşı karşıya kalacaktır. Otelin satışı için Gözde üzerinden Cahit ile pazarlık aşamasında olması işini zorlaştırır. Ateş, Alara'ya sonunda açılmış, onun da kendisine aşık olduğunu anlamıştır. Ancak babasının gecenin bir yarısı Gözde'nin evinden çıktığını gördükten sonra asıl meselesi babasının sırrını öğrenmek olur ve Alara'ya yalan söylemek zorunda kalır. Kelebek, hoşlandığı Su'nun Cenk ile ilişkisine, Aslı ise Alara ve Ateş arasındaki yakınlığa şahit olmakta, iki genç de ayrı ayrı acı çekmektedir.

Son güncelleme: 11:13 - 29.08.2016