Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 4. bölüm 2. fragmanı izle: Su’dan Faryalı’ya kritik soru
Bodrum Masalı 4. bölüm 2. fragmanı izle: Su’dan Faryalı’ya kritik soru
Bodrum Masalı 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Su, annesi ile Faryalı'nın arasında daha önceden bir ilişki olduğundan şüpheleniyor ve Faryalı'ya can alıcı bir soru soruyor.
Magazin 6 Eylül 2016 - 11:07

BODRUM MASALI 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kanal D’nin yeni sezonda fırtınalar estirmesi beklenen dizisi Bodrum Masalı’nın 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Faryalı Yıldız’a yardım ederken duygusal anlar yaşanıyor. Öte yandan Su, Faryalı’ya “Annemle sevgili miydiniz?” diyerek can alıcı soru soruyor.

“BEN GİDİYORUM”

Abisi Faryalı ile anlaşmazlık yaşayan ve Su’dan da aradığı ilgili göremeyen Kelebek yaşadığı yeri değiştirmeye karar veriyor ve bunu hoşlandığı kıza söylüyor. Bakalım Su bu duruma nasıl tepki gösterecek?

 

BODRUM MASALI 4. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Yüzme konusunda iki iddialı isim Ateş ve Kelebek yüzme yarışına girişiyorlar. Öte yandan her iki isimde yüzme seçmelerine katılıyor. Bakalım bu rekabetin galibi kim olacak?

EVREN’DEN YENİ HAMLE

Otelde bir türlü sular durulmuyor. Kelebek abisi Faryalı'yı otelden ayrılmakla tehdit ederken Evren ise Alara'nın babasını köşeye sıkıştırıyor.

 

Bodrum Masalı'nın 4. bölümü 8 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…