Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 5. yeni bölüm fragmanı izle: Yıldız Faryalı’dan hesap soruyor
Bodrum Masalı 5. yeni bölüm fragmanı izle: Yıldız Faryalı’dan hesap soruyor
Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde diziseverleri çok duygusal anlar bekliyor.
Magazin 9 Eylül 2016 - 12:20

Kanal D’nin yeni sezona damga vuran dizisi Bodrum Masalı’nın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde dizinin müdavimleri duygu dolu anlar yaşayacak. Yıldız Faryalı’nın yanına giderek “Su’ya ‘Annen benim eski sevgilim mi dedin’ he!” diyerek  hesap sorarken Faryalı ise Yıldız’a “Sevgilinin eskisi mi olur be?” diye çok duygusal bir cevap veriyor.

 

KELEBEK İSYAN EDİYOR

Abisi Faryalı ile dertleşen Kelebek “Bu kadınlar neden böyle abi? Nerede işe yaramaz, düzenbaz herif var bunlar kıymetli oluyorlar!” diyerek isyan ediyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cahit'in kararı ile Ateş'ten uzak durması için Londra'ya yollanan Alara, Ateş olmadan yapamayacağını anlar ve babasına rağmen harekete geçer. Ateş ise, Alara ile aynı şehre gidebilmek için yüzme bursunun peşine düşer. Alara için, hayatı boyunca çabalamadığı kadar çabalamaya hazırdır. Aynı bursa Kelebek'in de talip olması iki genci karşı karşıya getirir.Cahit ise, Ateş ve Alara'yı bir araya getirmemeye kararlıdır.

Faryalı, Yıldız ve Gözde üç ortak olarak oteli işletmeye çabalamaktadırlar. Evren bu ortaklıktan memnun değildir. Oteli satabilmek için yeni planlar yapar. Bu uğurda can düşmanı Cahit ile ortak çalışmayı bile göze alır.  Bu durum Ergüven ailesinin tüm fertlerini etkileyecektir. Yıldız çocuklarından yana tavır alırken, Evren yine kendi çıkarını düşünmektedir.