Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 6. bölüm 2. fragmanı izle: Yıldız Evren’den ayrılacak mı?
Bodrum Masalı 6. bölüm 2. fragmanı izle: Yıldız Evren’den ayrılacak mı?
Bodrum Masalı 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Yıldız'ın kafasındaki Evren ile ilgili şüpheler iyice artıyor.
Magazin 28 Eylül 2016 - 14:57

Kanal D’nin Perşembe günlerine damga vuran dizisi Bodrum Masalı’nın 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Yıldız’ın kafası Evren yüzünden allak bullak oluyor. Acaba Yıldız, Evren’den ayrılacak mı?

Bodrum Masalı yeni bölümü ile 29 Eylül Cuma akşamı Kanal D ekranlarında…

Cenk ve Uzay'ın girişimi ile plajdaki kafe hayali suya düşen Ateş, Su, Kelebek ve Aslı, hayallerini gerçekleştirmek için Faryalı'dan yardım isterler. Buldukları çözüm oldukça tehlikelidir ancak gençler yine de çabalayacaklar, sonuna kadar deneyeceklerdir şanslarını. Su, Cenk'e dargındır. Kelebek ise onu istemeden kırmıştır ve gönlünü almaya çabalamaktadır. Su, Cenk'in kendisine yalan söylemesi üzerine hayatında yalan istememektedir artık.

Babasının yalanını annesine itiraf etmesi, Yıldız'ı Evren'in yalanlarını ortaya çıkarmak için harekete geçirir. Yıldız ve Evren'in arasının açılmasını arzu eden Gözde, Yıldız'ın gerçekleri öğrenmesi için harekete geçer. Bu uğurda Gönenç ile yakınlığını da kullanır. Evren hem Yıldız'dan gerçekleri saklamak hem de Gözde'yi kaybetmemek için çabalamaya başlar.