Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 7. bölüm izle: Yıldız boşanıyor
Bodrum Masalı 7. bölüm izle: Yıldız boşanıyor
Bodrum Masalı 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş, annesi ile Faryalı'nın eskiden sevgili olduğunu öğrenecek mi?
Magazin 4 Ekim 2016 - 11:35

Kanal D’nin yeni sezona damga vuran gençlik dizisi Bodrum Masalı’nın 7. bölüm bu akşam Kanal D’de. Bodrum Masalı yeni bölümde Yıldız’ın Evren’i evden kovması ve boşanma kararı alması aile iyice karışıyor. Su babasından yana tavır alırken Ateş ise annesinin yanında…

Bodrum Masalı izle – Kanal D 20.00

EVREN ATEŞ’E SÖYLÜYOR MU?

Su, annesi ile Faryalı’ın eskiden sevigili olduğunu bilirken Ateş’in ise bundan haberi yok. Evren bu durumdan yararlanarak Ateş’e bu olayı anlatmaya yeltenirken Su ona engel olmaya çalışıyor. Ateş bu durumu öğrendiğinde nasıl bir tutum sergileyecek?İLGİLİ HABERBodrum Masalı 7. yeni bölüm fragmanı izle: Yıldız boşanıyor!Bodrum Masalı 7. yeni bölüm fragmanı izle: Yıldız boşanıyor!

Bodrum Masalı 7. bölümü ile 6 Ekim Perşembe Kanal D ekranlarında…

BODRUM MASALI 7. BÖLÜM ÖZETİ

Plajın açılış partisinde Yıldız, Evren'den boşanma kararını Faryalı'ya söylerken Su duyar ve çok öfkelenir. Kelebek'in alacaklıları partiyi basar, Cenk ise Su'nun gözüne girmek için bu fırsatı değerlendirmek ister.  Aslı ile Ateş'in yakınlaşmasından rahatsız olan Alara, bu durumu değiştirmek için Yiğit ve Aslı'nın arasını yapmaya karar verir.

Bu arada Yıldız'ın bakımını üstlendiği İpek'in hastaneden zorla çıkarılacağının haberi gelir, Faryalı durumu düzeltmeye çalışır. Gözde-Gönenç ilişkisinden rahatsız olan Evren, bunu bozmak için Cahit ve Uzay'la beraber plan kurar. Onları engellemek isteyen Ateş ve Aslı, Uzay'ın planını engellemek için harekete geçerler. Evren ve Gözde'nin büyük sırrı açığa çıkma tehlikesine girer.

Son güncelleme: 18:57 - 06.10.2016