Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 8. bölüm 2. fragmanı izle: Faryalı’ya ağır sözler
Bodrum Masalı 8. bölüm 2. fragmanı izle: Faryalı’ya ağır sözler
Bodrum Masalı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Yıldız'dan Faryalı'yı yaralayacak sözler geliyor.
Magazin 8 Ekim 2016 - 19:52

Kanal D’nin büyük bir izleyici kitlesine sahip dizisi Bodrum Masalı’nın 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Faryalı’yı karşısına alan Yıldız, “Ben seninle beraberken çok mutsuzdum. Aradan 20 yıl geçti hala bedel ödüyorum” diyerek eski sevgilisine ağır laflar ediyor. Bu sözler gerçek mi yoksa Yıldız yalan mı söylüyor?

 

Bodrum Masalı 8. bölümü ile 13 Ekim Perşembe Kanal D ekranlarında…İLGİLİ HABERBodrum Masalı 8. bölüm fragmanı izle: Ateş hesap soruyorBodrum Masalı 8. bölüm fragmanı izle: Ateş hesap soruyor

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Plajın açılış partisinde Yıldız, Evren'den boşanma kararını Faryalı'ya söylerken Su duyar ve çok öfkelenir. Kelebek'in alacaklıları partiyi basar, Cenk ise Su'nun gözüne girmek için bu fırsatı değerlendirmek ister.  Aslı ile Ateş'in yakınlaşmasından rahatsız olan Alara, bu durumu değiştirmek için Yiğit ve Aslı'nın arasını yapmaya karar verir.

Bu arada Yıldız'ın bakımını üstlendiği İpek'in hastaneden zorla çıkarılacağının haberi gelir, Faryalı durumu düzeltmeye çalışır. Gözde-Gönenç ilişkisinden rahatsız olan Evren, bunu bozmak için Cahit ve Uzay'la beraber plan kurar. Onları engellemek isteyen Ateş ve Aslı, Uzay'ın planını engellemek için harekete geçerler. Evren ve Gözde'nin büyük sırrı açığa çıkma tehlikesine girer.