Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 8. bölüm 2. fragmanı izle: Yıldız’ın pişmanlığı
Bodrum Masalı 8. bölüm 2. fragmanı izle: Yıldız’ın pişmanlığı
Bodrum Masalı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Yıldız, Faryalı ile yaşadığı aşkın pişmanlığı onun yüzüne vuruyor.
Magazin 12 Ekim 2016 - 10:44

Kanal D’nin yeni sezonda büyük ses getiren dizisi Bodrum Masalı’nın 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Yıldız, Faryalı’yı karşısına alıp “Yani insan bir aşk yaşar öyle mutlu olur ki, ömrü billah cezasını çekse de ‘Ben işte yaşadım. Bu hayatta görüp görebileceğim en büyük mutluluk’der sineye çeker. Ben seninle beraberken çok mutuzdum. Aradan 20 yıl geçti hala bedel ödüyorum” diyerek ağır cümleler sarf ediyor. Bakalım Faryalı bu sözlere nasıl bir karşılık verecek.

Bodrum Masalı 8. bölümü ile 13 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…İLGİLİ HABERBodrum Masalı 8. bölüm fragmanı izle: Ateş hesap soruyorBodrum Masalı 8. bölüm fragmanı izle: Ateş hesap soruyor

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Plajın açılış partisinde Yıldız, Evren'den boşanma kararını Faryalı'ya söylerken Su duyar ve çok öfkelenir. Kelebek'in alacaklıları partiyi basar, Cenk ise Su'nun gözüne girmek için bu fırsatı değerlendirmek ister. Aslı ile Ateş'in yakınlaşmasından rahatsız olan Alara, bu durumu değiştirmek için Yiğit ve Aslı'nın arasını yapmaya karar verir.

Bu arada Yıldız'ın bakımını üstlendiği İpek'in hastaneden zorla çıkarılacağının haberi gelir, Faryalı durumu düzeltmeye çalışır. Gözde-Gönenç ilişkisinden rahatsız olan Evren, bunu bozmak için Cahit ve Uzay'la beraber plan kurar. Onları engellemek isteyen Ateş ve Aslı, Uzay'ın planını engellemek için harekete geçerler. Evren ve Gözde'nin büyük sırrı açığa çıkma tehlikesine girer.