Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı izle: Ateş hesap soruyor
Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı izle: Ateş hesap soruyor
Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş, Faryalı ile annesinin sevgili olduğunu öğreniyor ve ikiliden hesap soruyor.
Magazin 7 Ekim 2016 - 14:31

Kanal D’nin yeni sezonda fırtınalar estiren dizisi Bodrum Masalı’nın 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş annesi ile Faryalı’nın eskiden sevgili olduğunu öğrenir öğrenmez her ikisinden de hesap soruyor. Aslı ise Evren’i Gözde ile yakalamasının ardından ne yapacağını bilmiyor.

Bodrum Masalı 8. bölümü ile 13 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Plajın açılış partisinde Yıldız, Evren'den boşanma kararını Faryalı'ya söylerken Su duyar ve çok öfkelenir. Kelebek'in alacaklıları partiyi basar, Cenk ise Su'nun gözüne girmek için bu fırsatı değerlendirmek ister.  Aslı ile Ateş'in yakınlaşmasından rahatsız olan Alara, bu durumu değiştirmek için Yiğit ve Aslı'nın arasını yapmaya karar verir.

Bu arada Yıldız'ın bakımını üstlendiği İpek'in hastaneden zorla çıkarılacağının haberi gelir, Faryalı durumu düzeltmeye çalışır. Gözde-Gönenç ilişkisinden rahatsız olan Evren, bunu bozmak için Cahit ve Uzay'la beraber plan kurar. Onları engellemek isteyen Ateş ve Aslı, Uzay'ın planını engellemek için harekete geçerler. Evren ve Gözde'nin büyük sırrı açığa çıkma tehlikesine girer.