Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 9. bölüm 2. fragmanı izle: Ateş’in tehlikeli planı
Bodrum Masalı 9. bölüm 2. fragmanı izle: Ateş’in tehlikeli planı
Bodrum Masalı 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş bir palan yaparak Cahit'in evine giriyor ve Kelebek'i de yanında götürüyor.
Magazin 15 Ekim 2016 - 15:09

Kanal D’nin yeni sezonda güzel işlere imsa atan dizisi Bodrum Masalı’nın 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yenii bölümde Cahit’in oteli kapatma arzusunun ardından Ateş ona engel olmak için riskli bir plan yapıyor ve Kelebek’i de bu tehlikenin içine atıyor. İkili planı devreye sokmak isterken Ateş, Alara’ya yakalanıyor Kelebek ise Cahit’in adamları tarafından darp ediliyor. Bakalım yeni bölümde Ateş amacına ulaşacak mı?

Bodrum Masalı 9. bölümü ile 20 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…İLGİLİ HABERBodrum Masalı 9. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş Alara'ya yalvarıyorBodrum Masalı 9. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş Alara’ya yalvarıyor

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ateş yıllar önceki Yıldız ile Faryalı ilişkisini öğrendikten sonra çok sinirlenir, babasıyla arasını düzeltmeye, onun eve dönmesi için çalışmaya karar verir. Evren ile Gözde'nin sevgili olduğunu gören Aslı ise, bunu Ateş'e anlatıp anlatmama konusunda tereddüttedir. Gönenç, Gözde'nin gizli sevgilisinin kim olduğunu araştırmaya başlar.

Tedavi için Bodrum'a gelen İpek ve Kelebek'in daha ilk andan çok iyi anlaşması Su'nun dikkatini çeker. Cenk'in ise Su'ya kendini affettirmek için çok büyük bir teklifi vardır. Aslı ve Yiğit yemeğe çıkarlar. Alara, Uzay'ın kendisi için hazırladığı büyük partiye katılmaktan son anda vazgeçip Ateş'le kalınca Uzay'ın intikamı büyük olur. Ateş bunun üzerine Alara ile ilişkisini tehlikeye atmayı bile göze alır.