Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 9. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş Alara’ya yalvarıyor
Bodrum Masalı 9. yeni bölüm fragmanı izle: Ateş Alara’ya yalvarıyor
Bodrum Masalı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş'in Cahit'e yumruk atması bardağı taşıran son damla oluyor.
Magazin 14 Ekim 2016 - 09:20

Kanal D’nin 7’den 70’e herkesi ekran başına toplayan dizisi Bodrum Masalı’nın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş’in herkesin içinde Cahit’e yumruk atması bardağı taşıran son damla oluyor. Alara babasına Ateş’i hapse attırmaması için yalvarırken Cahit ise kızından can alıcı bir istekte bulunuyor.

ATEŞ YALVARDI

Ateş’in geleceği için çırpınan Alara babasından gelen “Ayrıl” talimatına boyun eğmek zorunda kalıyor ve Ateş’in karşısına dikiliyor. Ayrılmak istediğini söyleyen Alara’ya Ateş adeta yalvarıyor.

Bodrum Masalı 9. bölümü ile 20 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ateş yıllar önceki Yıldız ile Faryalı ilişkisini öğrendikten sonra çok sinirlenir, babasıyla arasını düzeltmeye, onun eve dönmesi için çalışmaya karar verir. Evren ile Gözde'nin sevgili olduğunu gören Aslı ise, bunu Ateş'e anlatıp anlatmama konusunda tereddüttedir. Gönenç, Gözde'nin gizli sevgilisinin kim olduğunu araştırmaya başlar.

Tedavi için Bodrum'a gelen İpek ve Kelebek'in daha ilk andan çok iyi anlaşması Su'nun dikkatini çeker. Cenk'in ise Su'ya kendini affettirmek için çok büyük bir teklifi vardır. Aslı ve Yiğit yemeğe çıkarlar. Alara, Uzay'ın kendisi için hazırladığı büyük partiye katılmaktan son anda vazgeçip Ateş'le kalınca Uzay'ın intikamı büyük olur. Ateş bunun üzerine Alara ile ilişkisini tehlikeye atmayı bile göze alır.