Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı bu akşam Kanal D’de başlıyor – izle
Bodrum Masalı bu akşam Kanal D’de başlıyor – izle
Kanal D'nin kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuları barındırdığı yapımı Bodrum Masalı bu akşam ilk bölümüyle seyircinin karşısına geçiyor.
Magazin 18 Ağustos 2016 - 15:16

Kanal D'nin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe gibi ünlü isimleri kadrosunda bulundurduğu dizisi Bodrum Masalı bu akşam ilk bölümüyle yayın hayatına başlıyor.

 

BODRUM MASALI’NIN KONUSU

Çok zengin bir hayat yaşarken, ailenin babası Evren'in hırsı yüzünden iflasa sürüklenen Ergüven ailesi, bir gün içinde yoksullukla tanışır. Evren, Yıldız ve çocukları Ateş ile Su Ergüven için tek çıkış yolu, Bodrum'a dönmek ve yıllar önce hayata başladıkları oteli işleterek, her şeye baştan başlamaktır.

Yıldız gençlik aşkı Faryalı ile yıllar sonra karşılaşırken, Ateş ve Su da zengin sevgililerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Alıştıkları zengin yaşamı geride bırakan Ergüvenler, parasızlıkla ve Bodrum'un bilmedikleri yeni bir yüzü ile tanışırlar. Evren'in gizli metresi Gözde'nin tam karşılarındaki eve yerleşmesi aile için yeni bir tehdit olacaktır.

Bodrum Masalı’nın ilk bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

BODRUM MASALI 1. BÖLÜM

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.