Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı izle: Yeni bölümde Alara’dan yeni plan!
Bodrum Masalı izle: Yeni bölümde Alara’dan yeni plan!
Kanal D'nin ilgi çeken yeni dizilerinden Bodrum Masalı bu akşam 7. bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin bu akşam ki bölümünde Alara, Aslı ile Ateş'in yakınlaşmasına karşı yeni bir plan yapacak ve karşı atağa geçecek! İşte Bodrum Masalı internetten izleme linki ve dizinin yeni bölümünden detaylar...
Magazin 6 Ekim 2016 - 19:04

Bodrum Masalı dizisinin 7. yeni bölümü bu akşam 20.00’de Kanal D ekranında olacak. Dizinin bu bölümünde plajın açılış partisinde rezalet çıkacak! Ayrıca Bodrum Masalı yeni bölümde Aslı ile Ateş’in yakınlaşmasına karşı Alara harekete geçecek! Peki Alara’nın planı nedir? İşte Bodrum Masalı dizisini yayın saatinde internetten izleme bağlantısı ve dizinin yeni bölümünden detaylar…

Bodrum Masalı izle – Kanal D 20.00

ALARA’DAN YENİ PLAN

Plajın açılış partisinde Yıldız, Evren'den boşanma kararını Faryalı'ya söylerken Su duyar ve çok öfkelenir. Kelebek'in alacaklıları partiyi basar, Cenk ise Su'nun gözüne girmek için bu fırsatı değerlendirmek ister.  Aslı ile Ateş'in yakınlaşmasından rahatsız olan Alara, bu durumu değiştirmek için Yiğit ve Aslı'nın arasını yapmaya karar verir.

İLGİLİ HABERBodrum Masalı 7. yeni bölüm fragmanı izle: Yıldız boşanıyor!Bodrum Masalı 7. yeni bölüm fragmanı: Yıldız boşanıyor!

Bu arada Yıldız'ın bakımını üstlendiği İpek'in hastaneden zorla çıkarılacağının haberi gelir, Faryalı durumu düzeltmeye çalışır. Gözde-Gönenç ilişkisinden rahatsız olan Evren, bunu bozmak için Cahit ve Uzay'la beraber plan kurar. Onları engellemek isteyen Ateş ve Aslı, Uzay'ın planını engellemek için harekete geçerler. Evren ve Gözde'nin büyük sırrı açığa çıkma tehlikesine girer.