Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanmasında yeni bir iddia
Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanmasında yeni bir iddia
Brad Pitt ve Angelina Jolie arasında sular durulmuyor.
Magazin 19 Kasım 2016 - 16:23

Hollywood’un gözde çifti olarak kabul edilen Brad Pitt ve Angelina Jolie ilişkisi hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.  Radaronline sitesinin iddiasına göre Brad Pitt’in elinde, Angelina Jolie ile geçirdiği 12 yıl içinde yaşadıklarını anlattığı ses kayıtları bulunuyor ve bu ses kayıtları Pitt’in zaman zaman buluştuğu ünlülerin medyumu olarak tanınan Ron Bard ile yaptığı görüşmeleri içeriyor. Eğer bu konuşmalar gün yüzüne çıkarsa, Angelina’nın çocuklarının velayetini alması ise tamamen imkansız olduğu söyleniyor.
brangelina
İddialara göre,  ses kaydında Angelina Jolie, cinsellik sırasında kendini kesip kanını da Brad Pitt’in üzerine damlatmayı seviyordu. Ancak Brad Pitt’İn ise bundan pek de hoşlanmadığı belirtiliyor.

Sitenin bir iddiası ise  Pitt; medyumu Ron Bard’a eşinin aşırı zayıflığından da yakınıyor olması. Angelina Jolie’nin kendini bir odaya kitlediğini ve günlerce hiçbir şey yemeden orada kaldığını da anlatıyor.

angelinabrad

Brad Pitt’in, “Angelina sanki iki farklı kişi gibi. Bazen kendine zarar verecek şeyler de söylüyor ve yapıyor. Şiddet içeren bir yanı var” dediği de iddialar arasında yer alıyor.

İLGİLİ HABERAngelina Jolie ve Brad Pitt boşanma sonrası ilk kez görüştüAngelina Jolie ve Brad Pitt boşanma sonrası ilk kez görüştü

İLGİLİ HABERAngelina Jolie ve lezbiyen aşkı hakkında şaşırtan iddiaAngelina Jolie ve lezbiyen aşkı hakkında şaşırtan iddia