Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Britney Spears özel hayatı hakkında konuştu
Britney Spears özel hayatı hakkında konuştu
Britney Spears, özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
Magazin 3 Eylül 2016 - 15:22

Son günlerde yeni stüdyo albümü Glory ile gündemde olan ünlü şarkıcı Britney Spears, Marie Claire dergisi İngiltere edisyonuna kapak oldu.  Dergiye verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Spears, son buluşmasından bahsetti.

Britney-Spears-Marie-Claire-3

Britney, “Kötü bir randevuydu. Yani kötüydü. Uzun zamandır bekarım ve hoşlandığım adamla kötü bir randevu geçirdim. Çok endişeliydim ve benden hoşlanmayacağını düşündüm. Birlikte sinemaya gittik ama iyi geçtiğini söyleyemeyeceğim. Biraz tuhaftı. Sinemadan sonra eve geldim ve bu kadardı. Yolunda gitmemişti.. Benden hoşlanmamıştı. Ben hoşlanmıştım. O da bunu biliyordu. Ama o benimle aynı hissetmiyordu. Bu herkese oluyor. Ünlü olmanız sizi farklı yapmıyor. Birçok şey yaşadım ve bekar olmamla ilgili ise artık kendimi mutlu hissediyorum. Yaşadığım en iyi ilişki çocuklarımla olan.” diye konuştu.

Britney-Spears-Marie-Claire2-752x1024
Son güncelleme: 15:25 - 03.09.2016