Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 12. bölüm fragmanı izle: Derin her şeyi öğreniyor
Bu Şehir Arkandan Gelecek 12. bölüm fragmanı izle: Derin her şeyi öğreniyor
Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde Derin, Ali ile ilgili her şeyi öğreniyor.
Magazin 20 Mart 2017 - 15:09

Atv’nin ilgiyle izlenen dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde Aslı, Derin’e Ali ile ilgili her şeyi anlatıyor ve sinir krizi geçirerek intihar teşebbüsünde bulunuyor. Öte yandan Tekin ile Ali yüzleşiyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 12. bölümü ile 22 Şubat Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ali, Tekin’i yaraladığı şüphesiyle gözaltına alınır. Seyit ise Tekin’in işini bitiremediği için daha da hırslanmıştır. Artık amacı Tekin’in canını almak değil, en yakınına zarar vermektir. Yeni hedefi Derin’dir. Kızının hayatı için endişelenen Tekin’in etrafında güvenebileceği tek kişi vardır; ezeli düşmanı Ali. Derin’i ona emanet eder, tehlikeyi söyler ve ondan kızını asla yalnız bırakmamasını ister. Ali’yle arası hala bozuk olan Derin için bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Seyit tehlikesinden bihaber olan Derin, Ali’nin, riskli hamileliği yüzünden sürekli yanında olmaya çalıştığını düşünür. Ona çocuğuna babalık yapmasının tek koşulu olduğunu söyler. Aslı’yı hayatından tamamen çıkaracaktır. Ali bunu kabul eder. Ancak bu Aslı’nın dünyasını başına yıkacaktır.

Derin’i korumak için mahallede saklanabilecekleri bir yer arayan Ali, Cengiz’in yardımıyla bir ev bulur. Ancak Seyit, Bora sayesinde bu evin yerini de öğrenir. Tam bu sırada Aslı’dan gelen bir telefon Ali’yi çok zor durumda bırakır. Ya Aslı’ya gidecek, ya Derin’le kalacaktır. Her iki tercihin de bedeli ağır olacaktır.

Son güncelleme: 15:10 - 20.03.2017