Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ dizisinde Kerem Bürsin’in partneri belli oldu
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ dizisinde Kerem Bürsin’in partneri belli oldu
Geride bıraktığımız gün 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' adlı dizide meydana gelen oyuncu değişikliği 'Saadet sona erdi' başlıklarıyla haberlere taşınmıştı.
Magazin 11 Kasım 2016 - 11:28

Kerem Bürsin’in dizideki partneri Saadet Işıl Aksoy’un, yurt dışından gelen bir projeyi değerlendirmek istediği için diziden ayrıldığı şeklinde bir açıklama yapıldı. Herkes bu açıklamadan sonra Bürsin’in partnerinin kimi olacağını merak ederken konuyla ilgili açıklama Duymayan Kalmasın programında geldi. Programın sunucuları ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ adlı dizide Kerem Bürsin’in partneri olarak Leyla Lydia Tuğutlu’nun seçildiğini açıkladı. Tuğutlu’nun oynadığı Tatlı İntikam dizisinin geride bıraktığımız günlerde erken final yapması bu iddiayı güçlendiriyor.

kerem-ic

İLGİLİ HABERKerem Bürsin'in Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisindeki partneri Saadet Işıl Aksoy olmayacakKerem Bürsin’in Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisindeki partneri Saadet Işıl Aksoy olmayacak

İLGİLİ HABERKerem Bürsin, Bu Şehir Arkandan Gelecek için hazırlanıyorKerem Bürsin, Bu Şehir Arkandan Gelecek için hazırlanıyor

Son güncelleme: 13:12 - 11.11.2016