Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bucalı çocuklara Ece Uslu sürprizi
Bucalı çocuklara Ece Uslu sürprizi
Buca Belediyesi’nin çocuklara karne hediyesi olarak hayata geçirdiği “Çeşme Tatili” sürpriz bir konukla renklendi.
Magazin 18 Ağustos 2016 - 14:13

Bucalı çocuklar ünlü oyuncu Ece Uslu'nun sürpriz ziyareti ile hayatları boyunca unutamayacakları bir gün yaşadı. Buca Belediyesi'nin karne hediyesi “Çeşme Tatili” renkli görüntüler ve sürprizlerle Bucalı çocuklara unutulmaz günler yaşatmaya devam ediyor. Çeşme Tatili'nin konukları bu kez Barış Mahallesi çocukları oldu. Çeşme'ye doğru hayatlarının belki de en güzel anlarını yaşamak üzere yola çıkan çocukların, unutulmaz anlar yaşayacaklarından habersizdi. Yaz boyunca haftanın dört günü günübirlik olarak “Haydi Çocuklar! Çeşme'ye Gidiyoruz” sloganıyla yürütülen proje çerçevesinde Çeşme'nin dünyaca ünlü plajı Ilıca'da gün boyu gönüllerince eğlenen çocuklar, akşamüstü ise kortlarda tenis hocalarıyla ilk kez raketle tanışıyor. Barış Mahallesi'nin çocukları da böyle bir programla yola çıktılar. Ancak, onları günün sonunda bir sürpriz bekliyordu.

ece-uslu-ic

ECE USLU’DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Ekranların ünlü oyuncusu Ece Uslu, hayatlarında ilk kez tenis oynamanın heyecanını yaşayan çocuklara sürpriz yaparak, kortta onları ziyaret etti. Karşılarında ünlü oyuncuyu gören çocuklar şaşkınlıklarını uzun süre üzerlerinden atamadı. Çocuklarla tenis oynayan Uslu, hatıra fotoğrafı çektirme tekliflerinin hiçbirini de geri çevirmedi. Kendisinin de yıllar önce tenis oynadığını, fakat uzun zamandır kortlardan uzak olduğunu söyleyen güzel oyuncu, çocukların bu heyecanına ortak olmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi.

ece-uslu-ic-2

Projenin çocuklar için çok güzel olduğunu dile getiren Uslu, başta projenin mimarı Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti. Çocuklar ise hayatlarının en güzel tatilinin Ece Uslu'nun ziyareti ile unutulmaz hale geldiğini belirterek, “Başkan Amcaları” Levent Piriştina'ya Çeşme'den teşekkürlerini göndermeyi de ihmal etmedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.