Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Emrah Parlak evlilikle ilgili konuştu
Bülent Emrah Parlak evlilikle ilgili konuştu
Geçtiğimiz aylarda Burcu Gönder’le dünya evine giren Bülent Emrah Parlak esprileriyle güldürdü.
Emre ÇEVİK
Magazin 20 Mart 2016 - 10:50

Arnavutköy'de arkadaşlarıyla yemek yiyen Bülent Emrah Parlak habercileri görünce takılmadan edemedi. “Gelin buraya sizinle röportaj yapalım” diyerek habercilerden önce davranan oyuncu, kurallarını da koydu. Röportaj ben bitti demeden bitmez diyen Parlak esprileriyle kırdı geçirdi. Evlilik hakkında esprili bir şekilde, “Evlilik güzel olsa 8 yıl beklemezdim” diyen Emrah Parlak, “Sadi Celil'in filmi vardı. Oradan geliyorum. Çok güzel film olmuş. Ankara'daki olaylardan dolayı gala yapmadı. Çıtır bir gösterim yaptı. İnşallah bu üzücü olaylar bir daha yaşanmaz son bulur” diyerek teröre tepki göstermeyi de ihmal etmedi.

Foto: Emre Çevik

İYİ OLAN KAZANSIN

Bülent Emrah Parlak derbi hakkında da, “İyi olan kazansın. Ben Beşiktaş taraftarıyım. Tabi ki bizim için iyi olan skoru isterim ama berabere biter diye düşünüyorum” dedi. Muhabirlerin soru sormasına fırsat vermeden kendisi soru yönelten Parlak, gazetecilerin özel hayatlarını sorarak espriler yapması kahkahaların atılmasına neden oldu.