Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy bağırdı, Helin Avşar gözyaşları içinde canlı yayını terk etti
Bülent Ersoy bağırdı, Helin Avşar gözyaşları içinde canlı yayını terk etti
Helin Avşar’ın sunucularından biri olduğu ‘Aklınızda Kalmasın’ programına canlı yayında bağlanan Bülent Ersoy, Avşar’la gerginlik yaşadı.
Magazin 29 Kasım 2016 - 13:31

Bülent Ersoy, programa bağlanır bağlanmaz “Zatıalinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kaale almam!” diyerek Helin Avşar’ı sert sözlerle şoke etti. Daha önce, Bülent Ersoy’un rahmetli annesi Emral Avşar’la yakınlıklarından bahsederken, cenazeye katılmamasından dolayı kendisini ‘affetmeyeceğini’ söyleyen Helin Avşar’a, Bülent Ersoy bu sözlerle tepki gösterdi.

SİNİRLENDİĞİMDE AĞZIMA HAKİM OLAMIYORUM

Helin Avşar ise, “Sinirlendiğim zaman ağzıma hakim olamıyorum” diyerek Ersoy’a kafa tutmaya başlayınca programın sunucularından Elif Güvendik, Helin Avşar’ı uyardı ve sakin olmasını söyledi. Kısa süreli gerginliğin ardından Bülent Ersoy, Emel Avşar’ın cenazesine gidemediği için çok pişman olduğunu ve vicdan azabı çektiğini söyleyince Helin Avşar gözyaşlarını tutamayıp canlı yayını terk etti.

 

İLGİLİ HABERHelin Avşar bir numaraHelin Avşar bir numara

İLGİLİ HABERBülent Ersoy, cinsel istismar önergesi hakkında konuştuBülent Ersoy, cinsel istismar önergesi hakkında konuştu

Son güncelleme: 14:48 - 29.11.2016