Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy ile Banu Alkan kavgası 450 bin liraya patladı!
Bülent Ersoy ile Banu Alkan kavgası 450 bin liraya patladı!
Dünya Güzellerim adlı programda Bülent Ersoy ve Banu Alkan'ın tartışması 450 bin TL'lik cezaya sebep oldu. Diva ile Afrodit'in diyaloğu yayıncı kanalın başını yaktı.
Magazin 30 Temmuz 2017 - 10:34

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’un yer aldığı Dünya Güzellerim programı enteresan diyologlara sahne olmaya devam ediyor. Ufak tartışmaların yanında tatlı atışmaların da yaşandığı Dünya Güzellerim’deki bir diyolog 450 bin TL’lik cezaya neden oldu.

MARKA TARTIŞMASI GERİLİM YARATTI

Banu Alkan'ın, Safiye Soyman'a marka giymesinden bahsettiğini duyan Bülent Ersoy'un sabrı taştı ve Banu Alkan'a; “Benim yanımda markadan bahsetmeyeceksin; çünkü bir tane marka giymedin. Tahtakale'den gelme kumaşlara sarınıyorsun” dedi. “Ayıp ediyorsunuz” diyen, Banu Alkan'a Diva; “Niye ayıp edeyim, gerçekler bunlar. Siz doğruları duymak istemiyorsanız, benim yanımda marka konuşmayın” dedi. Bu diyalog Banu Alkan ve Bülent Ersoy’un arasındaki gerilimi artırdı.

REKLAM GELİRİNİN %1’İ GİDECEK

Banu Alkan ve Bülent Ersoy’un kavgalarının ardından gelen şikayetler üzerine programı inceleyen RTÜK, programın izleyiciyi rahatsız eden diyaloglar içerdiğini belirledi. Bunun üzerine kanala, reklam gelirinin yüzde 1’ine denk gelen tam 450 bin liralık ceza kesildi.