Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu hakkında sert konuştu
Bülent Ersoy, Lerzan Mutlu hakkında sert konuştu
Oya Aydoğan ile tartıştığı konuşulan Lerzan Mutlu'ya Bülent Ersoy'dan sert uyarı.
Magazin 12 Mayıs 2016 - 11:56

Yoğun bakımda altı günü geride bırakan Oya Aydoğan’ı dostları yalnız bırakmıyor. Özellikle Bülent Ersoy tarafından sık aralarla ziyaret edilen Oya Aydoğan için kritik süreç devam ediyor. Ersoy önceki gün yaptığı ziyaretinde Oya Aydoğan’ın son durumundan bahsederken bir yandan da Aydoğan’la tartşığı söylenen Lerzan Mutlu hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Oya Aydoğan’ın son derece duygusal bir insan olduğunu söyleyen Bülent Ersoy, Aydoğan’a ‘sinsi’ ifadesini kullanan Lerzan Mutlu için de şunları söyledi: “Oya’nın kalbini kırmış. Ona sinsi demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil. hiç yakıştıramadım. Oya çok terbiyelidir.

bulent-ersoy-ic

Ona cevap verebilirdi aslında ama vermemiş. Ben çok sinirlendim, çok kızgınım. Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana.Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür.

Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek… Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım.”

Son güncelleme: 12:14 - 12.05.2016