Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı
Bülent Ersoy yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı
Türk müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy, sahne aldığı mekanda yaptığı açıklamalar ile yine gündemi değiştirdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Şubat 2016 - 07:57

Türkiye'de yakışıklı erkek yok diyen Bülent Ersoy, her zaman da en büyükleri ben seçerim diyerek de iddialı konuştu.Önceki gece Kalamış Paysege restoranda sevgililer günü vesilesi ile sahne alan Bülent Ersoy, evleniyor haberleri için açıklamalar yaptı.

Foto: Emre Çevik - Bülent Ersoy

“Evet ben evleniyorum ve de hamileyim, bu ne kadar doğruysa o haberler o kadar doğrudur” diyerek sözlerine devam etti. “Artık ben evlenmem, benim evlilik defterim kapandı, beni öyle bir çarpacak ki ancak o zaman dediğiniz olur ama şu an için Türkiye'de beni çarpacak kadar yakışıklı erkekte yok o aşkı yaşayacak adam da” diyerek şaşkınlık yarattı.

BEN TEKİM GERİSİ TIRI VIRI

Giydiği sahne kıyafetini yapan modacıya övgüler yağdıran Diva saçlarını yapan kuaförün de çok özel olduğunu söyleyerek “benim makyajım bile olay olay olay” dedi.

Foto: Emre Çevik
Ersoy, “Türkiye'deki en büyükler her zaman benimdir. Ben en büyükler ile çalışırım. İşte bu yüzden en iyisi benim. Gerisi tırı vırı” diyerek diğer meslektaşlarına da taş atmayı ihmal etmedi.