Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Şakrak’tan aile paylaşımı
Bülent Şakrak’tan aile paylaşımı
Bülent Şakrak paylaştığı aile fotoğrafının altına yazdığı duygusal satırlarla beğeni kazandı.
Magazin 29 Kasım 2016 - 07:25

Geride bıraktığımız yılın son günlerinde Kaz Dağları’nda yaptıkları bir düğünle dünya evine giren Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci, magazin dünyasında örnek olacak bir evlilik sergiliyor. Birlikte geçirdikleri keyifli vakitleri sosyal medya hesaplarından da paylaşmaktan geri durmayan ikiliden Bülent Şakrak, yaptığı son paylaşımla beğeni kazandı. Kullandığı ifadelerle ailesine duyduğu sevgiyi dile getiren Şakrak’ın satırları bazı kullanıcıları tarafından “Aile sevgisi kesinlikle böyle ifade edilir” şeklinde yorumlandı. İşte Bülent Şakrak’ın paylaştığı fotoğrafın altına yazdıkları:

bulent-ic

“İşte benim aşka yürüdüğüm yolum, özlemelerim ve en çok sevmelerim. Hani önümüze duvar örseler, onların sevdiği renge boyarım, o derece! En büyük dualarım, ailem çok seviyorum bin şükür”

İLGİLİ HABERBülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye veda busesiBülent Şakrak’tan Ceyda Düvenci’ye veda busesi

İLGİLİ HABERCeyda Düvenci'den eşi Bülent Şakrak'a aşk dolu satırlarCeyda Düvenci’den eşi Bülent Şakrak’a aşk dolu satırlar

Son güncelleme: 07:26 - 29.11.2016