Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Serttaş’ın mangal keyfi yangınla sonuçlanıyordu
Bülent Serttaş’ın mangal keyfi yangınla sonuçlanıyordu
Yıllar önce katıldığı bir sabah programında motosiklet kazası geçiren Bülent Serttaş, geride bıraktığımız gün teknede yangın çıkarıyordu.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 29 Temmuz 2016 - 13:54

Bundan altı yıl önce katıldığı ‘Sabahların Sedası’ adlı programda stüdyoya motor üzerinde giren ve şarkısını burada söylemeyen çalışan Bülent Serttaş, dengesini kaybederek düşmüş ve üzerinde bulunduğu motosiklet saz heyetinin bulunduğu bölüme çarparak devrilmişti. Kafasını dekora çarpmaktan son anda kurtaran Serttaş’ın peşini talihsizlikler bir türlü bırakmıyor. Ünlü türkücü bu defa da bir yangın tehlikesi atlattı.

bulent-serttas-ic-4

TEKNEDE MANGAL ZEHİR OLDU

Bodrum’da tatil yapan Bülent Serttaş’ın tekne sefası yarım kaldı. Dostlarının teknesine misafir olan ve elektirikli mangal yapan Bülent Serttaş’ın aksilikler peşini bırakmadı.

bulent-serttas-ic-2

Elektirikli mangalın alev alması sonucu tekneden ayrılan ve terliği kopan Serttaş, ‘Mangalın üstüne havlu atmasak tekne yanacaktı, ucuz kurtulduk’ dedi. Teknden ayrılırken terliği kopan ve kayalıklarda yürüyebilmek için terliğini iple bağlayan Serttaş, sağlam kalan tek terliğini de havaya fırlatırken objektiflere yakalandı.

bulent-serttas-ic