Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Deniz kimdir? (Murat Sarsılmaz) kimdir?
Burak Deniz kimdir? (Murat Sarsılmaz) kimdir?
Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle adını bir hayli duyuran ve Medcezir dizisindeki performası ile beğeni toplayan Burak Deniz, Show TV'de yeni başlayan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde "Murat" karakteri ile karşımıza çıkacak. Peki, Burak Deniz kimdir?
Magazin 15 Haziran 2016 - 20:58

Burak Deniz, Show TV’de yeni başlayan başrolünde Hande Erçel’in de rol aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol alacak. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde adından bir hayli söz ettiren ve daha sonra Medcezir disiyle büyük bir yükseliş yakalayan yakışıklı oyuncunun yeni dizideki performansı bir hayli merak ediliyor. Peki, genç kızların başını döndüren Burak Deniz kimdir?

BURAK DENİZ KİMDİR?

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Burak Deniz, 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizide Onur karakterini canlandırırken,Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı.

2012 yılında “Sultan” dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak,Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı.

2013 – 2014 yılları arasında “Kaçak” dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Yağmur Tanrısevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ile beraber rol almıştır.

2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız,Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

Filmleri ve Dizileri :

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak) (TV Dizisi)
2015 – Medcezir (Aras) (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Kaçak (Burak Topçuoğlu) (TV Dizisi)
2012 – Sultan (Tarık) (TV Dizisi)
2011 – Kolej Günlüğü (Onur) (TV Dizisi)