Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Kut ‘Nasıl Yani’ filmi için bambaşka bir görüntüye büründü
Burak Kut ‘Nasıl Yani’ filmi için bambaşka bir görüntüye büründü
Burak Kut yeni filmi 'Nasıl Yani' için bambaşka bir görüntüye büründü.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 14:46

Yeşilçam’la arası iyi olan şarkıcılardan Burak Kut, yönetmenliğini Ayhan Özen’in üstlendiği ve başrollerinde, Vine fenomenleri Aykut Elmas ve Halil İbrahim Göker’in yer aldığı ‘Nasıl Yani’ filmi ile seyircisinin karşısına çıkıyor. Komedi türündeki filmde bir mafya babası karakterine hayat veren Burak Kut, kendisine yapılan makyajdan sonra bambaşka biri haline geldi.

burak kut

42 yaşındaki ünlü şarkıcı, film için takma sakalları ve beyaz saçlarla kamera karşısına geçti. Film için büründüğü bu yeni görüntüsüyle kendisine yakıştırılan Bebeto lakabından oldukça uzaklaşan Burak Kut’un rol aldığı ‘Nasıl Yani’ 27 Mayıs’ta izleyici ile buluşuyor.

burak-kut-ic-3

Filmin konusu ise şöyle: ‘Samsun’da yaşayan üç kardeş Tahir, Osman ve Taci bir sabah Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen haberle Da Vinci ‘nin 6. nesilden akrabaları olduğunu öğrenirler. Da Vinci’nin Mona Lisa adlı tablosu Çarşamba’da uzun süredir görüşmedikleri dedelerine kalmıştır. Bu üçlü zengin olma hayalleri kurmaya başlar.’

burak-kut-ic-2