Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Özçivit babası Bülent Özçivit ile birlikte fotoğrafını paylaştı
Burak Özçivit babası Bülent Özçivit ile birlikte fotoğrafını paylaştı
Yaklaşık 3 senedir aşk yaşadığı sevgilisi Fahriye Evcen ile 29 Haziran'da evlenen Burak Özçivit, 'Kardeşim Benim 2' filminin setinden sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Burak Özçivit'in bu paylaşımı dakikalar içinde binlerce beğeni aldı. Bunun yanı sıra Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit'in de filmde rol alıp almayacağı ise merak konusu oldu.
Magazin 17 Temmuz 2017 - 12:19

Geçtiğimiz ay Fahriye Evcen ile dünya evine giren Burak Özçivit gittikleri balayından döner dönmez soluğu sette almıştı. Bir süredir çekimler için Çanakkale’de bulunan Özçivit, Kardeşim Benim 2 filminin setinden rol arkadaşları ve babası ile fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına babası ile ilgili bir not yazan burak Özçivit kafaları karıştırdı. Fotoğrafın altına ‘Baba oğul çalışmaca kadro’ notunu düşen Burak Özçivit, akıllara filmin kadrosuna babası Bülent Özçivit de mi dahil oldu sorusunu akıllara getirdi.
jj87

Son güncelleme: 13:03 - 21.11.2017